WAŻNE IMPRESJE ŚWIĄTECZNO-ZIMOWE MYSZKI I TYGRYSKI

STROJE PRZYNOSIMY 15.01.2018 r. w opisanym worku i pozostawiamy w szatni przedszkola,
DZIEWCZYNKI ZIELONE RAJSTOPY JEDNOLITY KOLOR, CHŁOPCY JEDNOLITE ZIELONE SKARPETKI.

Próbę mamy 16.01.2019 r. ŚRODA  zbiórka tego dnia jest o godzinie 7.25, wyjazd z placówki godz.7.3o, bardzo prosimy o nie spóźnienie się, gdyż na scenie czas dla nas na próbę przewidziano na 8.00-8.22, nie możemy się spóźnić!!! Nie dajemy dzieciom, żadnego jedzenia/picia, plecaczków, zabawek, za wszelkie rzeczy jakie państwo zostawią dziecku odpowiadają tylko dzieci, za zawartość kieszeni nie podpowiada nauczyciel.

Dzieci zjedzą śniadanie I i II tego dnia ok godz.9.00, potem chcemy pospacerować  w okolicy Rynku i placu Baczyńskiego, powrót do placówki ok 11.15, pozostała część dnia bez zmian.  By uniknąć zamieszania, jeśli przyprowadzą Państwo dziecko w okolicy godziny 7.20,  zostawiają Państwo dziecko UBRANE wychowawcy i są Państwo wolni, jeśli dziecko będzie w przedszkolu wcześniej ok 7, wtedy my zajmujemy się przygotowaniem dziecka do wyjścia.

BARDZO PROSIMY TAK SOBIE ZAPLANOWAĆ DZIEŃ, ABY DZIECI, KTÓRE W CZWARTEK WYSTĘPUJĄ BYŁY NA PRÓBIE!!! TO DLA NAS WAŻNE, BY WSZYTSKIE DZIECI WIEDZIAŁY CZEGO SPODZIEWAĆ SIĘ W CZWARTEK I OSWOIŁY SIĘ Z NOWYM MIEJSCEM.

Występujemy w CZWARTEK 17.01.2018 r. zapraszamy państwa na godzinę 14.50-15.59, tak jak na kartach wstępu, występujemy jako czwarte przedszkole w tej grupie. Tego dnia wyjeżdżamy z placówki o 14.45, zjemy obiad, po leżakowaniu/relaksacji jedziemy do teatru, podwieczorek dzieci dostaną po przyjeździe do teatru ok 15.00. Jeśli, któreś z Państwa potrzebuje by dziecko wracało o 16.00 do placówki, prosimy aby zgłosić to  bezpośrednio wychowawcy (najlepiej już /w sytuacjach losowych prosimy niezwłocznie o takowe informacje/ jeśli nie dziecko nie zostanie odebrane w teatrze, wraca do placówki pod opieką pracownika przedszkola – prawdopodobnie wychowawcy), gdyż, musimy zorganizować dziecku opiekę i transport do placówki, bo zakładamy, że wszyscy po występie zostają odebrani przez rodziców w KORYTARZU teatru zaraz przy wyjściu z widowni teatru, zgodnie z ustaleniami przedstawionymi na zebraniu.
Z harmonogramu wynika, iż występujemy jako ostatnie przedszkole, więc aby uniknąć tłumów odbieramy dziecko w wyznaczonym miejscu, może się zdarzyć tak, że to my będziemy czekać na Państwa, aż wyjdą Państwo z widowni. Bardziej prawdopodobne jest, że to Państwo czekają na nas, prosimy o cierpliwość, musimy przebrać i ubrać 25 dzieci. Nie odbieramy dzieci z garderoby, prosimy by przestrzegać tych ustaleń i poinformować zaproszonych gości o tychże ustaleniach, jest to ważne dla bezpieczeństwa wszystkich dzieci. Państwo odbierają dzieci po zakończeniu całego spektaklu ok godz.16.oo. Od wychowawcy dziecko odbiera tylko rodzic (chyba, ze wcześniej rodzic ustali inną opcję z wychowawcą), potwierdza odbiór dziecka, dziecko odbiera nagrodę za udział w spektaklu. Rodzice sprawdzają czy dziecko ma wszystkie elementy garderoby itd. Dziecko oddajemy w skarpetkach lub rajstopach z występu tak dzieci jeszcze raz wystąpią dla dziadków podczas dnia babci i dziadka 21.01.2018r.
PROSIMY TEGO DNIA RANO PONOWNIE PRZYGOTOWAĆ STRÓJ DO WYSTĘPU I POZOSTAWIĆ JAK POPRZEDNIO W SZAFCE DZIECKA W SZATNI, jeśli Państwo nie przygotują stroju dziecko będzie występować w tym w czym przyszło do przedszkola.