Szanowni Państwo,

w czwartek, 27 kwietnia zapraszamy na kolejne spotkanie, wynikające z kalendarza pracy przedszkola.

Od 15.30 p. Małgorzata Mroncz zaprasza na konsultacje, podczas których przedstawi Rodzicom dokumentację dotyczącą gotowości szkolnej wychowanków grupy „0” Zygzaki, (s. 9).

O godz. 16.00 p. Barbara Drabik i p. Anna Latos spotkają się z Rodzicami dzieci uczęszczających do grup „Myszki” i „Puchatki” w celu omówienia kwietniowych obserwacji oraz podpowiedzą, w jaki sposób wspierać rozwój dziecka w wieku 2,5 – 4,5 lat, (s. 4).

O godz. 16.00 p. Elżbieta Ciereszko, p. Lena Musiałek i p. Patrycja Brzezina zapraszają dzieci z grup: „Muminki”, „Tygryski”, „Zygzaki” oraz ich Rodziców/Opiekunów na warsztaty pn. „Nawet w niepogodę dzieci i rodzice nie nudzą się”, (s. 13).

O godz. 17.00 p. Marta Szweda – psycholog poprowadzi spotkanie nt. „Miłość rodzicielska-miłość bezwarunkowa”. (s. 13)

Zachęcamy do udziału

grono pedagogiczne i dyrekcja