Drodzy rodzice,
prosimy o odświętne ubranie dzieci w czwartek 21.01, będziemy nagrywać występy grup, by zamieścić je na fb przedszkola, gdyż, ze względów epidemiologicznych, nie możemy gościć u nas babć i dziadków, których to tradycyjnie zapraszaliśmy w styczniu do naszego przedszkola.
Dzień babci i dziadka jest ważnym świętem zarówno dla Wnucząt jak i dla Dziaków, dlatego też prosimy bardzo by pokazać lub podesłać link dziadkom z występem przedszkolaków, planujemy zamieścić nagranie 21 lub 22 stycznia na fb.
Ponad to rodziców grupy PSZCZÓŁKI prosimy o przyniesienie na 21.01 czwartek siatki/torby/reklamówki, do której spakujemy przygotowane przez dzieci słoiki z prezentami,abyście mogli je bezpiecznie donieść do domu czy do dziadków, przypominam niektórzy mają po 4 lub 5 słoików, gdyż tyle macie babć i dziadków, a dzieci w ręce nie uniosą szklanych słoików w liczbie sztuk kilku, więc by ułatwić wam transport słoikowych prezentów podpowiadamy, by przynieść sobie torbę/siatkę/reklamówkę co tam macie. Pamiętajcie jesteśmy eko!