Drodzy Rodzice,

Ze względów higieniczno-sanitarnych szczoteczki, kubeczki oraz pasty zostały zutylizowane, w „reżimie sanitarnym” nie ma możliwości mycia zębów, więc nowych przyborów higienicznych nie przynosimy, jeśli będziemy je potrzebować poinformujemy.

Dzieci które wracają do przedszkola, prosimy o zaopatrzenie w czapki przeciwsłoneczne, kaloszki i pelerynki, korzystamy z placu zabaw i terenu wokół przedszkola.

Wszystkie rzeczy pozostawione w szatni są spakowane i przechowywane, dlatego więc jeśli będą Państwo planowali przyprowadzenie dziecka na opiekę do przedszkola, prosimy o wcześniejszą informację, telefoniczną do sekretariatu,  gdyż wiąże się to z przygotowaniem placówki.

Przypominamy, że dzieci maja być ubrane w sposób umożliwiający im samodzielne ubranie oraz rozebranie poszczególnych części garderoby, uczymy więc w domu samodzielności w czynnościach higieniczno-sanitarnych oraz samoobsługowych, jeżeli dziecko nie sznuruje samodzielnie butów , wyposażamy dziecko w obuwie, które samo założy, unikamy zbyt ciasnych ubrań itp. pamiętajmy o rekomendacjach GIS.

Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.00, godziny posiłków pozostają bez zmian.