Drodzy rodzice,

Nowe procedury są opracowane na czas „reżimu sanitarnego”, kiedy tylko będzie można z nich zrezygnować, wrócimy do naszych „zwyczajnych” zasad funkcjonowania w placówce, proszę się nie martwić jeszcze wrócimy do spacerowania :) Procedury otrzymali tylko rodzice, którzy zdeklarowali, iż muszą skorzystać z opieki przedszkola, gdyż nie mogą połączyć powrotu do pracy z opieką nad dzieckiem i nie mogą pracować zdalnie. Jak wszyscy wiemy sytuacja jest dynamiczna i zanim pozostałe dzieci wrócą do placówki te procedury mogą już nas nie obowiązywać lub będziemy je musieli na bieżąco modyfikować (w związku z nowymi wytycznymi jakie zapewne otrzymamy od MEN i GIS, gdyż wszystko jest na bieżąco dostosowywane do aktualnej sytuacji  związanej z pandemią, ponadto znają Państwo sytuację w naszym regionie).

Niemniej jednak musimy w tym czasie przestrzegać tychże procedur, gdyż chcemy zapewnić bezpieczeństwo dzieciom oraz personelowi przedszkola. Przedszkole organizuje na razie TYLKO zajęcia opiekuńcze, nadal UCZYMY ZDALNIE, więc codziennie znajdą Państwo propozycję zadań na dany dzień oraz propozycje zajęć dodatkowych, również z zakładek pedagog, psycholog, logopeda oraz SI mogą korzystać Wszyscy rodzice, to są materiały przygotowane i wyselekcjonowane przez nas dla Was na czas ograniczenia funkcjonowania placówek.

O wszystkim informujemy Państwa poprzez naszą stronę internetową. Jak tylko pojawia się nowe informacje dotyczące planowanego ponownego otwarcia placówki, będziemy informować.

Dziękujemy za Wszystkie słowa wsparcia z Państwa strony!