„Korowód zawodów” 2020

Kolejny raz stanęłyśmy przed zadaniem dostosowania naszych tradycji, które dobrze funkcjonowały u nas w przedszkolu do realiów nauczania domowego. Jak większość z Państwa pamięta poznawaliśmy zawody poprzez wycieczki do Straży Pożarnej, gabinetu dentystycznego i wybranych przez nas miejsc oraz spotkań ze Strażą Miejską czy innymi ciekawymi przedstawicielami zawodów. Tym razem wszystkie te spotkania nie mogą się ziścić, więc proponujemy poznanie zawodów przez zajęcia dydaktyczne, codziennie poznamy inny zawód, a naszym zadaniem będzie wzbudzanie szacunku i wdzięcznoścido pracy zawodowej dorosłych w zawodach wysokiego ryzyka dbających o społeczeństwo podczas pandemii. Zachęcamy do wykonywania proponowanych działań, a zwłaszcza do przygotowywania wrazz dzieckiem laurki bądź prezentu i wykonanie zdjęcia i przesłanie na adres przedszkole@otwarteokno.edu.pl wszystkie szczegóły codziennie w zakładce uczymy zdalnie.

Miłej pracy !

A to my w 2018 roku:)