Drodzy rodzice, nasze przedszkolaki w pierwszym semestrze uczestniczyły w projekcie „Dzieciaki Mleczaki”, dlatego też zapraszamy do wypełnienia  quizu wraz z dzieckiem!

Projekt „Dzieciaki Mleczaki” powoli dobiega końca! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Państwa placówka nam zaufała i wzięła udział w mlecznej przygodzie!

Pod koniec edycji projektu chcielibyśmy sprawdzić o ile dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat mleka oraz produktów mlecznych i ich zdrowych właściwościach. Dlatego specjalnie dla nich uruchamiamy Quiz Końcowy!

W związku z kryzysową sytuacją pandemiczną w kraju, zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzenie quizu w przedszkolach będzie niemożliwe. Przygotowana wersja quizu jest dostosowana do wypełnienia w domu przez przedszkolaka wraz z rodzicem.

Stąd nasza gorąca prośba o przekazanie poniższych wskazówek na temat rozwiązywania quizu rodzicom dzieci biorących udział w projekcie, bądź przeprowadzenia quizu w podczas zajęć online, jeśli Państwa przedszkole takie prowadzi.

Quiz znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.dzieciakimleczaki.pl pod linkiem http://dzieciakimleczaki.pl/quiz-koncowy/

Instrukcja wypełniania quizu:

1. Quiz składa się z 15 pytań. W każdym pytaniu są dwie odpowiedzi do wyboru.
  2. Po dokonaniu wyboru, klikamy na poprawną odpowiedź, quiz automatycznie przerzuci nas do następnego pytania
  3. Kiedy skończymy wypełniać quiz, klikamy „ZAKOŃCZ”. Następnie wypełniamy formularz wpisując nazwę przedszkola do którego uczęszcza oraz miejscowość, w której znajduje się przedszkole.

Termin wypełniania quizu to 28 kwietnia włącznie!

Przygotowaliśmy także nagrodę, którą rozlosujemy wśród opiekunów, których przedszkola wezmą czynny udział w zabawie.

Mamy nadzieję, że zarówno Państwo jak i Państwa podopieczni są w pełni zdrowia i już niedługo spotkacie się w salach przedszkolnych, kontynuując naukę oraz zabawy!