Szanowni Rodzice !

Od 25.03.2020r. uczymy zdalnie, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20.03.2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
i zwalczaniem COVID-19 .
Wszystkie propozycje zajęć i zabaw znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce - dla rodziców. Dostępne dla Państw są zakładki poradnik logopedy, porady psychologa, poradnik - terapeuta SI, Pedagoga oraz  zakładkę

UCZYMY ZDALNIE.
Tam pojawił się
i zbiór wszystkich stron z zabawami dla dzieci, w tym
j. angielski, gimnastyka, muzyka, kodowanie, sensoplastyka, a od środy dodawane będą także konkretne działania ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE do wykonania na dany dzień. Wszystkie zakładki będą na bieżąco uzupełniane. Ponadto dzieci realizujące wwr oraz IPET w naszej placówce otrzymają dodatkowe materiały do pracy drogą e-mailową.

Zachęcamy korzystania z przygotowanych dla Was działań.

Dzieci 6-letnie realizujące obowiązek przedszkolny
i przygotowujące się do pójścia do szkoły, otrzymały od nauczyciela materiały do ćwiczeń do domu – podręczniki.

Zachęcamy do ich wykonywania.

Prosimy pamiętać, to nie jest czas wakacji i urlopu, a ograniczenia aktywności by nie powodować rozprzestrzeniania się wirusów.

Bardzo prosimy, o stosowanie się do wszystkich wytycznych GIS, mających na celu ochronę zdrowia i życia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej.

Dziękujemy za wszelkie okazane nam wsparcie oraz cierpliwość, my też się uczymy i staramy się zorganizować naszą pracę tak, by jak bardziej być Wam Drodzy Rodzice pomocni w tych całkowicie nieprzewidywalnych czasach.

Niepublicznego Przedszkola  „Otwarte okno”