Drodzy Rodzice TYGRYSKÓW

dzieci z  tej grupy reprezentują nasze przedszkole w drugim działaniu konkursowym zaśpiewają piosenkę na GALI wieńczącej projekt dnia 17 maja piątek o godzinie 10 00 . w MEDIATECE, jeśli chcą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu, zapraszamy.

Prosimy przygotować dla dzieci strój:

- chłopcy: spodnie dżinsowe długie i trampki (wygodne, by nie spadały ze stóp dziecka) przedszkole zapewnia koszulki firmowe

- dziewczynki: rajstopki cienkie białe i balerinki (kolor dowolny, ważne by nie spadały ze stópek) przedszkole zapewnia koszulki firmowe oraz nasze tiulowe spódniczki.

Nie odbieramy dzieci z Mediateki, jeśli chcą Państwo obejrzeć występ zostają Państwo do końca gali w Mediatece, nasze dzieci śpiewają pierwsze i wychodzą po występie, wracają do przedszkola na dalsze zajęcia.

Proszę o przygotowanie dla dziecka monety, którą dziecko wrzuci do puszki ŚWIETLIKOWA, jako organizator chcemy promować pomaganie innym i wolontariat, a drobna suma jaką dzieciaki wrzucą do skrzynki niech będzie symboliczną formą pomocy, wdrażaniem dziecka do empatii dla innych oraz wzorem dobrego zachowania.

Monety zbieramy w sekretariacie w środę i czwartek  (15,16 maj), chodzi o to by dzieciaki ich nie pogubiły, Panie rozdadzą dzieciom monety i dzieciaki wrzucą je do puszki w Mediatece.

Datki do puszki mogą wrzucać wszyscy obecni podczas gali w MEDIATECE.

Program:

• Wystawa prac konkursowych - fotografie,
  • wręczenie nagród miejsca I, II i III
  • wręczenie nagród wszystkim uczestnikom konkursu między przedszkolnego,
  • występ wszystkich przedszkoli biorących udział w projekcie,
  • wręczenie upominków dzieciom śpiewającym piosenkę.

Podczas gali można będzie odebrać fotografie, które zostaną zlicytowane na aukcji allegro.